SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Garazh, Rezidenca AnA, Tirane
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
129801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me nje projekt unik ne garazhde dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar aksesin ne parkime gjate gjithe gjatesise.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »