SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit, në objektin “ONTEXI MONT”
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
129813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në Bregun e Diellit, në objektin “ONTEXI MONT”

Posedon:

• 101m2,
• Kati 7,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 1200Єm2.

+ Garazha, çmimi 10.000Є

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/118-380, +37744/260-075, +37745/888-488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »