SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Presheve 68m/2
Çmimi :
€39,800.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Parking Privat
ID e produktit :
129820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Presheve 68m/2
E mobiluar me mobilje te shtrejta si dhe kuzhine nga Gjermania. Banesa eshte ne katin e pare dhe cmimi eshte i negociushem
39,800 euro eshte cmimi i pare.
Kontakt viber +37744264519

Te. Mob ne Presheve 062/9775364
Informata rreth publikuesit
Naser
0627796453
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »