SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament Banese
Çmimi :
€40,880.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
129822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese e re me hapsire prej 72.45m2 ne plazhin e Kunes, Shengjin. Apartmenti eshte ne katin e pare, ka dhomen e dites, kuzhinen, dhomen e fjetjes, banjo, dhe ballkon me pamje nga deti.
Apartmenti ka uje dhe lift 24h. Vetem 200 metra nga plazhi.

Perkthimi i prones behet shpejt.


Banesa eshte ne Shengjin, Kune, afer kompleksit turistik hotel Antag. shiko harten ne www.google.com/maps  dhe kerko me kete: 41°47'43.3"N 19°36'16.1"E
Informata rreth publikuesit
sgovori
Prishtinë
0037744412819
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »