SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 11.4 ari truall ne lagjen Sofali _ Prishtine
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:27
Madhësia :
11400 m²
ID e produktit :
129830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 11.4 ari truall ne lagjen Sofali me infrastrukture komplete me leje ndertimi, trualli ka nje pozite shume te bukur per ndertim dhe banim nje vend shume i qete dhe i paster, Cmimi 15.000 euro per ari info: 044 933 747
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »