SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Sofali
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
129836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Sofali ndertim i vrazht, shtepia ka leje ndertimi eshte e ndertuar ne 8 ari truall, ka 450m2, eshte ne nje pozite shume te vecant per banim, ka shume qetesi dhe ambient i paster. infoa; 044 933 747
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »