SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2005
ID e produktit :
129838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Sofali - Prishtine, buze asfaltit ne rrugen kryesore te lagjes Sofali shtepia eshte ndertim i ri me nje pozite shume te bukur per banim. Shtepia ka tre kate 7 dhoma gjumi nje dhome dite, dy kuzhina 3 banjo, dhe 4 ballkona, oborr, garazhe, lokale, 5 ari ttruall. info; 044 933 747
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »