SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesën 60 m Me Garazhë dhe depo 50mije euro
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
129858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen Ne rrugen Ndue Perleshi te Bregu Dielit perball banesave te bardha . Ndertesa është vetem 4 katshe dhe vetem nje bllok dhe shumë ndertesë e qetë me mirë mbajtje , uj 24 ore, park te femijeve etj. Banesa ka kete renditje: koridor, dhomë gjumi, banjo, kuzhinë, salon, ballkon, podrum dhe garazhë nentokësore. Banesa është ne katin e përdhes. Banesa është komplet me dokumenta te rregullt dhe behet bartja menjehere. 044-202-982 Banesa ka më shumë mobilje, keto foto janë te bera me perpara!
Informata rreth publikuesit
pom_frit
Prishtinë
044-202-982
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »