SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera ne Prishtine
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
129862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Prishtine afer poliklinikes Meka te xhamia e llapit.

Banesa ka 1 sallone me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 banjo, koridor. Ne kete qmim perfshihet uji,berllogu, interneti dhe gjate stines se dimrit nxemja qendrore.
Informata rreth publikuesit
albina
Prishtinë
044234549
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »