SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Tregtare.
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:22
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 60m2 në shitje B. I Diellit, te Qendra Tregtare.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit te banesa e kuqe, në mes të Qendrës Tregtare dhe Abmullantës, është e renovuar dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Koridor
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »