SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QERA NE LAGJEN LAKRISHTE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Lakrishte, Prishtine. Afer nderteses se Pro Credit-it hyrja 5. Eshte banese 2 dhomeshe, ka qendrimin ditor 24m2, dhomen 15 m2, kthina e veqante per tryezari, kuzhina e ndare, banjo dhe holli hyres, si dhe dy ballkone. Ndertesa ka ashensor. Leshohet me qera per 5 vajza. Qeraja 300E vetem energjia elektrike dhe termokosi paguhen, shpenzimet tjera nga pronari.
Informata rreth publikuesit
Blerina
049331289
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »