SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira Emshir
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira e banueshme qe nga data 01.08.2016, te gjitha llojet e orendit jane ne rregull, Televizioni, Interneti (me wi-fi).
Ne kete cmim nuk perfshihen shpenzimet e rrymes, ujit dhe mbeturinat.
banesa ka 2 dhoma gjumi, salloni se bashku me kuzhinen dhe 1 banjo

Per me shum mund ta na kontaktoni permes viber :+38649700589
Informata rreth publikuesit
Edin
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »