SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 70m2 me qira te Qafa.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70m2 me qira te Qafa.
Banesa gjendet në lagjen Qafa, afër Restaurant SofraBezi dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »