SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 73,5m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:38
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
129893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 73,5m2 në shitje në Dragodan-Tregtia.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, përballë Meridian-it dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. Ballkon
1. Koridor
Banesa ka investim ekstra ku përfshihet: ndërprerësat e dritave Legrand, dekorime me gurë.
Banesa ka gjithashtu një pamje të bukur të qytetit nga ballkoni.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/596-777 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »