SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT SHITET DYQANI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
129895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DYQANI SHITET PA NDERMJETESUES- DIREKT NGA PRONARI.
PERKTHIMI I MENJEHERSHEM.
GJINDET NE ZONEN E QARSHISE SE GJATE E CILA ESHTE PJESE E BASHKIMIT EUROPIAN PER ZHVILLIMIN DHE REHABILITIMIN E QARSHISE SE GJATE NE PEJE.
CMIMI I VOLITSHEM
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
+37745307997
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »