SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te Llesna ne Kalabri
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:47
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
129901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te "Llesna" ne Kalabri, banesa eshte ne katin e gjashte, me siperfaqe prej 67.8m2, ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Cmimi eshte 55.000 euro.
Per me shume na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »