SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesa me pamje FANTASTIKE në Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
129950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen PËR SHITJE Banesa me pamje FANTASTIKE me sipërfaqe të ndryshme në Veternik ndërtim i Konak Construction

116m² (3+1)│105m²(3+1)│82m²(2+1)

Kompleks ideal për të gjithë ata që duan të jetojnë afër natyrës, rrethuar me pisha të larta mbi 7m duke ofruar kështu ambient të shëndetshëm për jetën tuaj. Kompleksi përbëhet nga dy objekte banimi me nga 6 kate dhe 6 banesa në kat si dhe me nga 2 ashensorë për secilin objekt.

Sigurim fizik
Mure rrethuese
Mbikqyrje me kamera
Hyrje e kontrolluar në objekt
2 Ashensorë

Mbi 70% e hapësirës gjelbrim
Fontana për freskim
Kënd i lojërave për fëmijë
Qasje në rrugë kryesore nga të dyja anët

Pëlhurë masive e betonit
Kualitet i lartë i materialeve të përdorura
Parking rrugor dhe nëntokësor
Depo/Rezervuar uji
Gjenerator për ndriqim dhe ashensorë

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #shitje #banesa #shitet #veternik #konak #prishtine
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »