SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2 shtepi ne Fsh.Gaqkë)242/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:10
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
129958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi ne Fshatin Gaqke te Ulët njera eshte e banueshme kurse tjetra e pa banueshme me 27Ari oborr .
Shtepite gjenden rreth rruges .Te kompletuara me ujesjelles dhe bunar.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »