SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 01:36
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
129969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne rrugen e UQK-se, 70m2- sallon, kuzhine dhe dy dhoma gjumi, kati II.
Komplet e renovuar.


cmimi sipas marreveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »