SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa luksoze 120m2 ne lagjen Aktash.
Çmimi :
€151,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
129972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa luksoze 120m2 ne lagjen Aktash.
Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo wc dhe dy ballkona me pamje shume te mire.
Çmimi eshte 151000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »