SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magne, Tirane
Çmimi :
€50,700.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Viti i ndërtimit :
2016
ID e produktit :
129976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 1+1 i përshtatshëm për familje të vogla, bën të mundur që në një sipërfaqe racionale prej 63.5m² të sigurohet komoditeti i kërkuara. Organizimi i brendshëm, krijon hapësira komode për jetesë në cdo ambjent. Dritaret e mëdha ofrojnë pamje dhe komunikim ideal me pasazhin e gjelbëruar të kompleksit. Një apartament i cili siguron funksionalitet maksimal për një cift të ri apo familje me pak persona.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »