SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament 3+1, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€283,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
538 m²
ID e produktit :
129977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 3+1, në katin e 9 të ndërtesës, i mirëorganizuar me nje tarracë të gjelbëruar, me sipërfaqe totale prej 538.8 m². Sipërfaqja e madhe e apartamentit ofron mundësinë e organizimit të hapësirave në mënyrën më të mirë te mundshme. I orientuar në lindje dhe jug krijon hapësira komode. Vetratat e medha sigurojnë ndricim natyral dhe ventilim të tërthortë të hapësirave. Veranda e aksesueshme nga të gjitha dhomat të fton të shijosh pamjen e mrekullueshme të pasazhit dhe shesheve të gjelberuara të kompleksit. Kjo hapësire do të kthehet në kopshtin tuaj të gjelbëruar brenda Rezidences Magnet. Ky apartament është projektuar posacërisht për një familje të madhe.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »