SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa super Luksoze
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:30
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
130004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka siperfaqe: 65 m2 dhe ndodhet në Aktash 3/Bregu i Diellit në rrugen Hilmi Rakovica.
E mobiluar komplet dhe ekstra
Ka uje 24h (dy rezervara nga 3000litra),Lift 24h, parking, pamje shume te mire nga qyteti, etj.
Banesa ka kët renditje:
•Sallon me kuzhin
•Dhom gjumi
•Banjo
•Shpajz
•2ballkona

Tel: 049 556 695
viber: +37744442969
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »