SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '16
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
130021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet objekti afarist me qira ne Prishtine rr. Lidhja e Prizrenit. Objekti ka një hapësire prej dy etazhash, shume e pershtatshme per biznes si banka, sigurime, apo veprimtari tjeter administrative. Objekti gjendet në një lokacion të volitshëm pranë shumë bizneseve dhe Tregut të gjelbërt të qytetit. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
049-181817 ose 045 300819
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »