SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne lagjen Xhamia e Llapit - Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
130036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine me qira ne lagjen Xhamia e Llapit, rruga Ilir Konusheci ne rruge kryesore. Shtepia ka 4 kate, 2 prej te cilave jane te shfrytezueshme per lokale dhe dy te tjera per banim.
Informata rreth publikuesit
Shkurta
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »