SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Fushe Kosove
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:04
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
113 m²
ID e produktit :
130040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer shkolles "Mihail Grameno" , posedon 113m2 - sallon, kuzhine dhe tri dhoma gjumi,kati VIII.


Cmimi 430 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »