SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magnet, Tirane.
Çmimi :
€51,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
130042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 1+1 optimal 64,5 m2 ofron zgjidhje funksionale te apartamentit duke maksimalizuar komoditetin në një siperfaqe të reduktuar. Transparenca e fasadës ofron sasine e dritës së nevojshme si dhe mundesinë e shijimit të peisazhit perreth
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »