SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€76,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
130047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 2+1 ka nje organizim racional po pa cënuar funksionalitetin e organizimit planimetrik. Pjesa e dites ka nje transparence nga te dy anët duke I dhënë dritë dhe ajrim optimal
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »