SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Apartament, Rezidenca Magnet, Tirane
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
104 m²
ID e produktit :
130049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 2+1 optimal. Me hapsirat e nevojshme që I nevojiten një familje. Pjesa e ndënjes eshte e ndricuar totalisht. Hyrja eshte ne zonen e dites ku ju mund të gjeni dhe një hapsirë te krijuar per të depozituar te gjithë sendet te cilat jane sezonale.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »