SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpian
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
130068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen ulpiana, banesa eshte e mobiluar dhe gjindet te banesat e ishoficirave
Per info tjera tel. 049188526 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
berrbff
Prishtinë
049188526
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »