SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA, në Qendër te Komuna e Vjetër
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130069
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA, në Qendër te Komuna e Vjetër

Posedon:

• 67m2,
• Kati 5,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Shpajz,
• Banjo,
• Koridor,
• 2 Ballkona,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 65.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/118-380, +37744/260-075, +37745/888-488, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »