SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2, kati 7, ne Tophane
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:17
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
130071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 85m2, kati 7-te, perballe shkolles fillore Meto Bajraktari afer qendres, ne Tophane, ndertim i ri. Banesa është e rehatshme dhe funksionale, ashensori me kartele, ne funksion me rregull. Banesa ka kete perberje:
- qendrimi ditor
- kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
- shpajz
Qmimi është 68.000 euro.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber : 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »