SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QERA GARSONJEREN - MBI PARKUN E QYTETIT
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
17 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera garsonjeren mbi parkun e qytetit me saktesishte te busti i Isa Kastratit. Garsonjera gjindet ne katin e VI pa lift eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

hapsira qe shfrytezohet per qendrim ditore dhe per fjetje
disa elemente te kuzhines
banjo
koridor
teras

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »