SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 130m2 te ambasada e Zvicrres
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
130091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 130m2 te ambasada e Zvicrres, banesa eshte ne katin e trete, ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc dhe dy ballkone.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550/045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »