SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira per zyre ne Qender te rest. "Pishat"
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
130092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per zyre ne Qender te rest. "Pishat", banesa eshte ne katin e pare, me siperfa prej 75m2, ka tri hapesira pune, kuzhine, banjo, wc dhe dy ballkone. Banesa eshte komplet e renovuar dhe shume e pershtatshme per zyre.
Cmimi eshte 500 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »