SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lshohet banesa me qera ne Kalabri(Emshir)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
130101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshohet banesa me qera ne kalabri(emshir) te Hotel Narteli , banesa eshte e Nartelit . Banesa ka sallon dhe kuzhin , dhom gjumi , ballkon , banjo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vullnet I.
Pristina
045519452
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »