SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP Shet Banesen te fakullteti Haxhi Zeka rruges pej deqan afer parkut te dulija banesa ka siperfaqe prej 96m2 ne katin e 2 Vetem 680 Eu
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP Shet Banesen te fakullteti Haxhi Zeka
rruges pej deqan afer parkut te dulija banesa ka siperfaqe
prej 96m2 ne katin e 2 Vetem 680 Euro
Kemi per shitje banesen ndertim i ri qe nodhet ne katin e 2 Ne nje siperfaqe prej 96m2 dhe ka nje renditje shum te bukur dhe esht e ndertuar me cilesi shum te lart . dhe komplet Sallonin e ka me pamje nga rruga krysore -bjeshket - fakullteti ku komplet esht ne gjama siq po shifet ne foto
Renditja e Baneses eshte .
- Sallon me Kuzhin
- Dhom te Fjetjes
- Dhom te Fjetjes
- Koridor -2
- Banjo madhe
- Banjo wc vogel
- Shapjz
- Ballkon
- Podrum
Banesa posedon nxemje qendrore
Banesa posedon dhe lift
Banesa posedon Der te hyrjes Blind .
Banesa posedon Parking per vetur .
Banesa posedon Lojra per femi park per femi
Andaj ju qe deshironi nje Banes ne katin e 2 me nje kfalitet shum te te larte mos hezitoni sa me par na kontaktoni me nje super qmim
- kontakti ne Zyret tona .
Nr tel +38649 -699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +37744-699964 Viber ,Tango,WhatsApp
Nr tel +38269-505105 Viber .
Facebook Ornela Gashi
Skype Agency-home-vip@hotmail.com
Add Email Agency-home-vip@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »