SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qera ne Prishtinë rruga Bajram Kelmendi, banesa është e mobiluar dhe është shtëpi private.
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhinë,
- Dhome gjumi
- Terace
- Ballkon
- banjo
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045 /641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »