SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te shkolla Gjergj Fishta!Delta
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
130118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera afer qendres perkatesisht te shkolla fillore"Gjergj Fishta"banesa posedon dhome gjumi dhe dhome dite.Shume e pershtatshme per banim,cmimi 180 euro,informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
meenntoor
+37744249654
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »