SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie me qera ne Pejton - ekskluzive
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
3
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
130122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera kati i shtepise ne Pejton,posedon 150m2 - sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tri banjo dhe dy terasa.
Kati II.


Cmimi 600 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »