SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA 3 KATSHE NE DARDANI-PEJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
130128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 320m2 ,3 kateshe me 7 dhoma , 1 dhome te dites dhe 4 banjo, nje kuzhine e ndarë. Poashtu me 2 garazhda dhe oborr me 5ari toke.
Shtepia eshte e pajisur me nxemje qendrore, alarm kunder zjarrit dhe sistemin e kamerave.

+38649770101
Informata rreth publikuesit
Ejona
Pejë
+38649137987
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »