SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OSE NDERROJ 5 ARI TRUALL PRISHTINE/MATIQAN
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
130173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ose nderroj me banese 5 ari truall ne Matiqan, afer villa Piknikut, te gjitha dokumentacionet jane ne rregull, eshte i pershtatshem per ndertim dhe banim.
Informata rreth publikuesit
Agim
Prishtinë
044810533
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »