SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Rrugen B 89m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130176
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rrugen B, 89m2 e mobiluar dhe moderne, kati i 4 ka ashensor, ngrohja nga qyteti
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhine,
- dy dhoma gjumi,
- dy banjo,
- ballkon,
- koridor te madh.
Cmimi sipas marreveshjes

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »