SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera te 4 Llullat
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qera te 4 Llullat. E mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi,
- 2 banjo me WC,
- sallon,
- kuzhin.
Banesa eshte e paisur me nxemje individuale dhe gjendet ne katin e trete. Qmimi 300 Euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »