SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera ne B.Dillit te banesat e kuqe
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
130180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes moderne me qira e rinovuar komplet dhe e mobiluar ,kati i 4 posedon dupell dere hyrese ne koridor per qeshtje sigurie qe e shfrytezojn vetem dy familje banesa i plotson te gjitha kushtet per nje banim te qete per te gjitha sipas marrveshjes
banesa posedon:
- sallon
- dhome te fjetjes
- korridor
- banjo me maqine larese
- kuzhin moderne me trepezari te madhe
Qmim 250euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »