SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
risi qmimi ne objekt 1350m2 me qera
Çmimi fillestar :
€2,000.00
Ju kurseni :
€800.00 (40% zbritje)
Çmimi :
€1,200.00 Çmimi rritet në €2,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:33
Madhësia :
1350 m²
ID e produktit :
130186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Risi risi qmimi ne objekt me qera objeti osht i pershtatshem per: super-market.sallon -mobilerie -keramike -tepive -teknik bardh.auto - sallon. Fabrik. Depo -ndryshm.apo per shum biznese tjera objekti osht igatshem per pun posedon camera-alarma te instaluar dyr me senzor ne objekt jan 3 dhoma per zyre+Dhomen e camera + kuzhina+3banjo.hapsira objektit osht 1350m2 po osht mundesia dhe kati 2 te shtohen dhe 1000m2 ne objekt.po ashtu ka dhe parking mbi 1000m2 te gjith te shtruar ne kocka betoni naltsia objektit osht 4metra. Objekti gjindet ne gjakov ne km e 6 magjestrales: gjakov- deqan-pej. Qmimet jan keto per kontrat 5 deri 10 vite qmimi mujor osht 1200e po ky qmim osht per pages te menjehershme te kontrates.po osht mundesia te paguhet dhe gjdo muaj qeraja e kontrates po per pages gjdo muaj qmimi osht 1400e muaj keto qmime jan fikse per gjdo informat tel viber +37744189064
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »