SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes super banes ne DARDANI 78m3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
130205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne DARDANI afer BAST TRADE ..banesa eshte ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 78m2....banesa eshte e renovua dhe e mobiluar komplet me mobilje te reja...banesa ka sallonin.....kuzhinen....dy dhoma gjumiii.....banjon....wc...posedon klimen edhe dy sistem te ngrohjes at me TERMOKOS edhe me rrym...qmimi i volitshum....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Pristina
045653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »