SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA|-SHITET banesa 115 m² në Fushë Kosovë, tek mbikalimi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
130230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa 115 m² në Fushë Kosovë, tek mbikalimi.

115 m²| Kati 7 | Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma gjumi | Banjo | Shpajz | 2 Ballkona | Nxemje qëndrore


Në katin e 7 të objektit me 2 ashensor, ndodhet kjo SUPER banesë me sipërfaqe 115m², ku përmban gjithçka që duhet për një periudhë afatgjate: sallon, kuzhinë e ndarë, 3 dhoma gjumi, banjo, shpajz, 2 ballkone në dy anët e banesës, nxemje qëndrore.

Banesa ka interier modern, ku përfshinë një sallon të hapur me kuzhinë të ndarë, gjithashtu banesa ka 2 ballkone në dy anët e banesës (lindje dhe perendim) ku ofrojnë pamje të mrekullueshme.

Objekti ka shumë afër shkollën fillore "Mihal Grameno", supermarketet (Albi, viva fresh etj), çerdhe, dyqane të elektronikës (Neptun etj), dyqane për veshmbathje (Lc waikiki, Jumbo etj).Çmimi:
Me marrëveshje

Për më shumë informata:

045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

linku per me shume :
www.facebook.com/pema.patundshmeri/photos/?tab=album&album_id=504073249792615 
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »