SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '16
ID e produktit :
130231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira me qender te ish "Rilindja"afer grad hotelit . Ne mes te Agores dhe Trosha.Dhome dite ,kuzhine ,banjo dhe ballkon e mobiluar dhe renovuar. Banesa eshte ne katin e V .Lifti punon.Preferohet per qift ose nje person.!!!!!Leshohet edhe per zyre por qmimi ndryshon.!! 250 euro!!!Postuar nëpërmjet celularit. 044 338 919
Informata rreth publikuesit
Eti
Prishtinë
044 338 919
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »