SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
260 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
130253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne shitje ne lagjen Kodra e Trimave, 100m larg Raiffeisen Bank .Shtepia eshte ndertim shume i mire, e rregulluar tersisht per brenda.
Shtepia eshte 3 kate :
Kati I - Kaldaja ,garazhd per dy vetura,nje shpajz i vogel , koridori ,dhe shkallet per katin e dyte.
Kati II - Salloni i madh ,kuzhina e madhe ,nje dhome gjumi dhe banjo .
Kati III - Tri dhoma gjumi te medha dhe banjo .
Po ashtu ka pllaken per mundesin e vazhdimit per katet tjera ,sepse eshte ndertim prej me te mireve .Truall nuk ka , perveq nga nje meter rreth e rreth shtepis . Shtepia nuk eshte hipotek .
Per me shume shihni fotot , presim bleres serioz.
Kontakti : +37744(0)663219 | +377(0)44103033
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044663219
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »